پذیرش دانشجودرمركزآموزشی هلال احمر
سه شنبه 09 شهریور 1395, 11:42

 

 

سرپرست مرکز علمی کاربردی هلال احمر اصفهان گفت : مركز آموزش علمی کاربردی  هلال احمر اصفهان با هدف  ارائه آموزش علمی–کاربردی و پرورش نیروی انسانی متخصص و ماهر در بخش های مختلف ماموریت های جمعیت هلال احمر درمهرماه سال تحصيلي 96-95 دانشجو می پذیرد.


به گزارش رویش نیوز به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ، ارسلان محقق افزود:  جذب دانشجو در مقطع کاردانی و كارشناسي ناپیوسته از بین داوطلبان علاقمند واجد شرایط صورت می پذیرد.


وی تصریح کرد : این مرکز در حال حاضر با همکاری مدرسین مجرب ، تجهيزات و امكانات در سطح عالي و قرار گيري در مركز شهر از بین علاقه مندان جهت تحصيل در رشته هاي :  كاردانی حرفه ای امداد سوانح -  کاردانی حرفه ای سلامت دارویاری -  کاردانی حرفه ای امداد و نجات شهری ، دانشجو می پذیرد.

 
سرپرست مرکز علمی کاربردی هلال احمر اصفهان  با اشار ه به اینکه زمان ثبت نام کاردانی در این مرکز از 7 الی13شهریورماه و ثبت نام کارشناسی ناپیوسته از نیمه دوم شهریور صورت می گیرد، خاطر نشان کرد : متقاضیان می توانند جهت ثبت نام به پایگاه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org   قسمت دانشگاه جامع علمی کاربردی مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره  03136650150  تماس بگیرند .

گفتنی است گزینش دانشجو در مراکز علمی کاربردی بر اساس معدل کل مندرج در گواهینامه دیپلم ، نوع دیپلم ، نوع سهمیه و صلاحیت های عمومی داوطلبان بر اساس ضوابط و مقررات دانشگاه جامع علمی کاربردی خواهد بود.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.