انقاد عارف از احمدی‌نژاد
چهارشنبه 07 مهر 1395, 15:16

 

رییس فراکسیون امید مجلس دهم گفت: «نهی رهبری» به عملکرد احمدی نژاد برمی گردد چراکه درمورد عملکرد رییس دولت های نهم و دهم سوال های جدی وجود دارد.

محمدرضا عارف با اشاره به نهی رهبری از حضور محمود احمدی نژاد در انتخابات تصریح کرد: فرمایش های مقام معظم رهبری در همه امور فصل الخطاب است و هم آقای احمدی نژاد و هم دیگران باید نسبت به اجرای این فرمایش ها پایبند باشند.

به گزارش رویش نیوز به نقل از ایلنا، او با بیان این که مهمترین مسئله در انتخابات اردیبهشت ماه سال آینده حضور پرشور مردم است، گفت: فکر می کنم با روندی که در پیش است، شاهد مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باشیم.

رییس فراکسیون امید در مجلس دهم خاطرنشان کرد: آن چه مسلم است، «نهی رهبری» به عملکرد احمدی نژاد برمی گردد چراکه درمورد عملکرد رییس دولت های نهم و دهم سوال های جدی وجود دارد و احمدی نژاد و مسئولان نزدیک به او باید نسبت به اختلاس هایی که انجام گرفته و مشکلات فراوان مالی و اقتصادی که به وجود آمده، پاسخگو باشند.

رییس مجمع نمایندگان تهران همچنین با اشاره به تذکر یکی از نمایندگان عضو هیات رییسه فراکسیون امید که با استناد به گفته های دادستان دیوان محاسبات از محکومیت مالی قطعی ۴۸ هزار میلیارد تومانی دولت گذشته که ۱۲ هزار میلیارد تومان آن مربوط به شخص احمدی نژاد است، خبر داد و گفت: قطعاً درباره چنین تخلف هایی بررسی های لازم انجام شود و امیدواریم در فضایی کارشناسی همه عملکردها بررسی شود و درصورتی که خطایی به وقوع پیوسته، با آن برخورد شود.

عارف در پاسخ به این سوال که آیا فراکسیون امید قصد دارد به این تخلف ها ورود کند، گفت: البته هنوز به صورت رسمی به این مباحث ورود نکرده ایم، اما بی شک مقابله با فساد یکی از مهمترین اولویت های فراکسیون است، چراکه کشور گرفتار این مسائل است و فکر می کنم در همه بخش ها، ازجمله در دولت ها باید این مسائل با جدیت مورد بررسی قرار گیرد.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.