نیازبه‌یک‌ طرح‌ملی‌ برای‌حل‌ مشکل آب
چهارشنبه 12 آبان 1395, 22:01

 

به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، حمیدرضا فولادگر امشب در جلسه اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: یکی از مشکلات استان اصفهان در زمینه اعتبارات دولتی است که دلایل مختلف دارد، یکی از این دلایل اصفهان ستیزی است، چرا که هر وقت در جلسات اسم اصفهان می‌آید گویی برق سه فاز به نمایندگان سایر استان‌ها وصل می‌کنند.

نماینده مردم اصفهان با بیان اینکه استان اصفهان در بخش درآمد استانی در رتبه دوم و در بخش درآمد سرانه رتبه چهارم را دارد، بیان داشت: اما در اعتبارات استان اصفهان رتبه 28 و 29 ام را دارد بنابراین تناسبی بین درآمد و اعتبارات نیست.

وی ادامه داد: برخی در این زمینه سهم اعتبارات ملی و استانی را مطرح می‌کنند که آن‌ها هم عددی نیست.

فولادگر با بیان اینکه برای حل مشکل آب هیچ راه‌حلی جز یک طرح ملی با استفاده از منابع ملی نیست، تصریح کرد: در بخش خصوصی نیز در اصفهان سرمایه گریزی داشتیم که دلایل مختلفی دارد؛ یکی از دلایل آن موانع مالیاتی است، در استان اصفهان طی چند سال گذشته مالیات‌ها بالای 90 درصد محقق شده است و جا دارد به مسؤولان مالیاتی استان جایزه داد.

وی یکی دیگر از علل سرمایه گریزی از استان را مشکلات بیمه‌ای عنوان کرد و افزود: بیمه پیمانکاران صنعتی را بر اساس ضریب حساب می‌کنند که در هیچ جای دنیا نیست و ظلم به پیمانکار صنعتی است و این موضوع باید اصلاح شود.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین
این سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.