وزیر اطلاعات دولت دهم با رد ادعاها در خصوص اظهارنظرهای منتسب به او در روزهای اخیر گفت: خواصی که نظام در فتنه 88 با آنان مماشات کرده است نباید سوءاستفاده کنند بلکه باید پاسخگوی فساد فرزندان خود در کشور باشند.

به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، حجت‌الاسلام حیدر مصلحی عصر امروز در چهاردهمین یادواره 170 شهید بخش رامند در مسجد جامع این شهر با رد اظهارنظرهای روزهای اخیر که به وی منتسب شده است، اظهار داشت: بنده کوچک‌تر از آن هستم که در مقام شورای نگهبان اظهارنظر کنم، اما اگر نظام در قضایای فتنه 88 با برخی از خواص مماشات کرده است نباید از آن سوء استفاده شود.

وزیر اطلاعات دولت دهم افزود: رأس فتنه افرادی هستند که امروز با طرح چنین ادعاها قصد به بیراهه کشاندن افکار برای جلوگیری از پاسخگویی در خصوص فساد فرزندانشان را دارند و فتنه‌هایی را در پیش گرفته‌اند.

وی به اظهارنظر یکی از مسؤولان دیپلماسی در نادیده گرفتن پدافند دفاعی و ترس برخی مسؤولان نسبت به شعار گزینه‌های روی میز اشاره کرد و افزود: پس از این اظهارنظر بخش کوچکی از توان موشکی و زیرزمین کشور به او نشان داده شد و برخی به این نتیجه رسیدند که نباید توان دفاعی جمهوری اسلامی را نادیده بگیرند.

وزیر اطلاعات دولت دهم با اشاره به هجمه‌های سنگین اسلام‌هراسی از جمله سرمایه‌گذاری 40 نفری سرمایه‌داران صهیونیست برای تأسیس هالیوود بیان کرد: برعکس اسلام هراسی‌های صورت گرفته این پدیده گرایش به اسلام را بیشتر کرده است و بنابر اطلاعات دقیق که داریم آینده اروپا به اسلام و مسلمانان تعلق دارد.

وی نفوذ را یکی از برنامه‌های سنگین دشمن برشمرد و تصریح کرد:  نفوذ در سه سطح مسئولان، نخبگان و مردم صورت می‌گیرد.

وزیر سابق اطلاعات گفت: دو کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا علیه یکدیگر اعتراف می‌کنند که این موضوع از افشاگری‌های انقلاب اسلامی ناشی می‌شود.

مصلحی با اشاره به اینکه برگزاری یادواره‌های شهدا ادای دین به انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: بر اساس معارف دین در هنگام مرگ و در عالم برزخ روح به اطراف نگاه می‌کند که در همین خصوص آیه «ولا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیاهم عند ربهم یرزقون» از زنده و نظاره‌گر بودن شهدا حکایت دارد.

وزیر اطلاعات دولت دهم بیان کرد: امام حسین(ع) برابر 30 هزار نفر در حالی ایستادگی کرد که امروز و در آستانه اربعین سیل 30 میلیون نفری از زائران عازم کربلا می‌شوند و این به معنای مدیریت شهداست.

مصلحی با بیان اینکه رسانه‌های استکباری در یک و نیم سال گذشته مطالب زیادی را پیرامون چرایی و ماهیت اجتماع اربعین انتشار داده‌اند، بیان کرد: در روایت آمده است، در هنگام ظهور امام عصر(عج) دست دور کعبه انداخته و فریاد می‌زنند «انا القتیل‌العطشان، من کشته شده لب‌های تشنه هستم».

وی با بیان این نکته که گاندی با مقاومت برابر انگلیس الگوی خود را امام حسین(ع) ذکر کرد، عنوان کرد: به زعم سرمایه‌گذاری سنگین دنیای استکبار بعد از گذشت 37 سال افشاگری انقلاب اسلامی در آمریکا سبب اعتراف دو کاندید انتخاباتی به فساد اخلاقی و سیاسی این کشور شده است.

نظرات (1)

  1. شکوفه احمدی 1395/08/25 13:10

    خطاب به سران فتنه ای مایه فتنه و نفاق ، ای حامی منکر ، سکوت مولای ما علی است ، سنگ مَحَک به نام اوست هزار گدا مُرد و یکی نام و نشان نداشت بهتر ز تو ، که کوله بارت پُر از گناه است حبیب رضا غفّاریان شیرازی شهروند نمونه مشهد

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست