به گزارش رویش نیوز به نقل از مهر، ویژه برنامه «جشنواره فیلم عمار» طی روزهای ۹ تا ۱۷ دی ماه هر روز ساعت ۱۸ از شبکه افق روی آنتن می رود. گزیده ای از فیلم ها و مستندهای به نمایش در آمده در این جشنواره و نیز گفتگوهای تخصصی درباره این رویداد عظیم فرهنگی، بخش های مختلف این برنامه را تشکیل می دهد.

تکرار ویژه برنامه «جشنواره فیلم عمار» هم هر روز ساعت ۸:۳۰ پخش می شود.

همچنین برنامه تلویزیونی «جهان آرا» نیز با اجرای وحید یامین پور و با حضور کارشناسان سیاسی و اجتماعی، به ابعاد مختلف حماسه ۹ دی می پردازد. این برنامه به صورت زنده ساعت ۲۲ روی آنتن خواهد رفت.

مستندهای «گرم ترین روز زمستان»، «نگهبان آراء» و «برادران» نیز برای پخش از شبکه افق طی این روزها در نظر گرفته شده اند.

مستند «برادران» به موشکافی از یکی از شایعات بزرگ در جریان آشوب های خیابانی سال ۱۳۸۸ اختصاص دارد و مهدی نقویان کارگردان آن بوده است.

«گرم ترین روز زمستان» با موضوع ۹ دی و اتفاقات سال ۸۸ کاری از مهدی نقویان، چهارشنبه هشتم دی ماه ساعت ۲۱:۳۰ و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۶:۳۰ پخش می شود.

مستند «نگهبان آراء» با موضوع رد ادعای تقلب در انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ و تلاش شورای نگهبان در صیانت از آرای مردمی نیز ساعت ۲۰ و تکرار آن ساعت ۹ روز بعد از شبکه افق پخش می شود.

برنامه اقتصادی «چوب خط» نیز چهارشنبه این هفته ساعت ۲۰:۳۰ به صورت زنده پخش می شود و به تبعات اقتصادی فتنه ۸۸ می پردازد.

همچنین فیلم سینمایی «قلاده های طلا» ساخته ابوالقاسم طالبی نیز با موضوع حوادث پس از انتخابات ۸۸ روز جمعه ۱۰ دی ماه ساعت ۱۹:۳۰ روی آنتن شبکه افق می رود.

افزودن نظر

captcha