استیضاح آخوندی منتفی نشده است
سه شنبه 14 دی 1395, 09:30

 

نماینده مردم میانه در مجلس گفت: مردم مطمئن باشند استیضاح وزیر راه درباره حادثه قطار تبریز ـ مشهد منتفی نبوده است و به هیچ‌وجه اجازه پایمال شدن حقوق هموطنان را نخواهیم داد.

به گزارش رویش نیوز، یعقوب شیوباری در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: در رابطه با مسأله حادثه ریلی اخیر قطار تبریز ـ مشهد احساس می‌کنم نمایندگان کل مجلس شورای اسلامی هنوز قانع نشده‌اند.

وی با بیان اینکه به علت تدوین برنامه ششم توسعه در مجلس شورای اسلامی هستیم، مسأله قطار در حاشیه قرار گرفته است، افزود: با وجود همه این مسائل نمایندگان استان آذربایجان‌شرقی مصرانه پیگیر موضوع قطار هستند تا احقاق حق در آن صورت گیرد.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مردم مطمئن باشند استیضاح در این موضوع منتفی نبوده و به هیچ‌وجه اجازه پایمال شدن حقوق هم‌وطنان را نخواهیم داد.

وی افزود: منتظر نتایج و بررسی‌های نهایی هستیم تا در کنار تدوین برنامه توسعه ششم موضوع استیضاح وزیر نیز در برنامه کاری قرار گیرد.

شیوباری اذعان کرد: حادثه ریلی قطار تبریز ـ مشهد، یک حادثه معمولی نبوده و علاوه بر اینکه جان هموطنان در این حادثه از بین رفته و خانواده‌های زیادی را داغدار شده‌اند، ممکن است با سهل‌انکاری دیگر حادثه دوباره تکرار شود.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.