رئیس ستاد روحانی:دوره روحانی بدترین دوره اقتصادی است
دوشنبه 04 اردیبهشت 1396, 14:01

 

به گزارش رویش نیوز به نقل از کیهان: رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در استان خراسان‌جنوبی (سال 92) گفت من هم مثل مردم به عملکرد دولت اعتراض دارم.مهدی آیتی در گفت‌وگو با شبکه دانا تصریح کرد: برجام کمتر از 50 درصد با موفقیت همراه بوده است.  مهم‌ترین اشتباه روحانی این بود که تمام فعالیت دولت را متوجه برجام کرد و از رفاه عمومی و اقتصاد جامعه غافل شد و این امر آسیب بزرگی را در چهار سال گذشته متوجه دولت کرد.

آیتی اقتصاد ایران در چهار سال دولت روحانی را بدترین اقتصاد در دوره رکود دانست و ادامه داد: در دولت یازدهم وضعیت اقتصاد، معیشت، رفاه عمومی و امنیت اجتماعی مردم بسیار پایین رفت، همچنین تعطیلی بنگاه‌های اقتصادی، افزایش بیکاری و تعطیلی کارخانه‌ها کارنامه روحانی را بسیار منفی کرد.
 
آیتی اظهار کرد: سال 92 به پیروی و اطاعت از رئیس دولت اصلاحات، مسئولیت ستاد انتخابات روحانی را پذیرفتم اما این دوره حتی اگر شخص رئیس دولت اصلاحات هم پیشنهاد ریاست ستاد انتخاباتی را می‌داد نمی‌پذیرفتم و در ستاد روحانی هیچ‌گونه فعالیت تبلیغاتی انجام نمی‌دادم.
 
وی ادامه داد: من نیز همچون مردم نسبت به عملکرد دولت روحانی در بخش داخلی اعتراض دارم زیرا دولت یازدهم در موضوع رفاه، امنیت عمومی، آزادی‌های سیاسی و اجتماعی، رسیدگی به مشکلات مردم نظیر گرانی، بیکاری و آلودگی‌های زیست‌محیطی و ریزگردها، تصادفات جاده‌ای، سیل، حادثه پلاسکو، تصادف قطار و بسیاری مسائل دیگر بسیار ضعیف عمل کرد.
 
عضو فراکسیون اصلاح‌طلبان در مجلس ششم عنوان کرد: مسائل پیش آمده و بی‌توجهی دولت به ملت نشان می‌دهد که مدیریت اجرایی روحانی بسیار ضعیف  است و بیش از یک مدیر اجرایی یک دیپلمات سیاسی است.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب عنوان کرد: باید به جوان‌ها اجازه دهیم وارد میدان فعالیت‌های سیاسی و مدنی شوند این در حالی است که بسیاری از دولتمردان تا آخرین روز زندگی در کرسی و مقام خود باقی می‌مانند.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.