بیانیه تشکل رویش نیروهای انقلاب در حمایت از حجت الاسلام رئیسی
سه شنبه 19 اردیبهشت 1396, 12:26

 

به گزارش رویش نیوز، تشکل رویش نیروهای انقلاب با صدور بیانیه ای حمایت خود از حجت الاسلام رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد. متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
” نکته بعدى در باب انتخابات این است که مردم باید به فکر شناخت اصلح باشند؛ چون امر کوچکى نیست. مسأله انتخابات، مسأله سپردن سرنوشت بخش عمده امکانات کشور به یک نفر و یک مجموعه است. سرنوشت مسائل اقتصادى، مسائل فرهنگى، روابط خارجى و مسائل گوناگون دیگر تا حدود زیادى به این قضیه وابسته است. درست است که قواى دیگر هم هر کدام وظایفى دارند، اما مهمترین مسائل و فعالیتهایى که در بخشهاى مختلف کشور به جریان مى‌افتد، به قوّه مجریّه مربوط است که سرنوشت آن در این انتخابات معلوم مى‌شود. "مقام معظم رهبری 11/2/80"

در حالی به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران نزدیک می شویم که کشور از رکود عمیق، بیکاری، تنبلی و خستگی مدیران، عدم تحمل مخالفان، پرخاشگری مدیران و مشکلات دیگری از این دست رنج می برد. مشکلاتی که ثمره 4 سال عملکرد دولتی است که وعده 100 روزه حل مشکلات را داده بود و قرار بود کاری کند که هم چرخ سانتریفیوژها را بچرخاتد و هم چرخ اقتصاد را، اما دریغ که سانتریفیوژها را در سیمان فروبرد و اقتصاد را در رکود و بیکاری بی سابقه.

وضعیت امروز ثمره 4 سال نگاه ساده لوحانه به دستان کدخدا برای بازکردن گره های کشور است، دستانی که نه تنها گره ای از کار ملت ایران نگشود که همانطور که رهبر انقلاب بارها تذکر دادند، گره ها را کورتر و بسته تر کرد. دولتی که بدون توجه به داخل و سرمایه های کشور، همه توان خود را بر حل مشکلش با خارج از مرزها گذاشت، اکنون رئیسش ناتوان از ارائه عملکرد تنها به حاشیه سازی، رقیب هراسی، سردادن شعارها و سخنان ساختار شکن و دورغ های شاخدار نسبت به رقبا روی آورده است تا بلکه بتواند با تغییر اذهان عمومی عملکرد ضعیف و ناتوانی دولتش را بپوشاند.

اما 29 اردیبهشت زمان تغییر است. تغییر به نفع مردم. تشکل رویش نیروهای انقلاب ضمن دعوت همه سلایق به شرکت در انتخابات و درخواست از مردم شریف اصفهان برای حضور حداکثری پای صندوق های رای و همچنین ضمن احترام به دیگر کاندیداهای اصولگرا، حمایت خود را از آقای حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی برای ایجاد تغییر در وضعیت موجود، پایان دادن به رخوت و نخوت موجود در دولت، بازگشت به مردم و نگاه به درون و تحول اقتصادی در کشور اعلام میکند.

امید است که با عنایت حضرت حق، مردم ایران بهترین انتخاب را برای کشور و نظام اسلامی انجام دهند.
                                                                                                     والسلام علیکم و رحمةالله و برکاته

 

نظرات

- مگه فرقی میکنه
رویش هم الکی خودشا داره هزینه میکنه!!! دادن بیانیه اینچنینی کار شما نیست و عجولانه است... ...
1396-02-20 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.