کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: ورزش حرفه ای افت و خیز دارد، مهم این است که از آنها برای آینده درس بگیریم.

به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، سعید معروف پس آخرین دیدار ایران در لیگ جهانی سال 2017 افزود: طبیعی است که امسال لیگ جهانی خیلی خوبی برای ایران نبود. شرایط ایران هم ایده آل نبود. ورزش همین است و روزهای خوب و بد و تورنمنت خوب و بد دارد، متاسفانه در لیگ جهانی امسال خوب پیش نرفتیم.

وی با بیان اینکه بچه های تیم ملی زحمت خود را کشیدند و آنچه در توان داشتند، به نمایش گذاشتند، گفت: متاسفانه صعود نکردیم ولی بار دیگر یادآوری می کنم که طبیعت ورزش همین است.

کاپیتان تیم ملی والیبال در پاسخ به این سئوال که به نظر شما مشکل والیبال ایران چیست که امسال نتوانسته پاسخ گوی افکار عمومی باشد، گفت: نقاط ضعف و قوتی داریم که باید بعد از بازی ها بنشینیم فیلم بازی ها را ببینیم. مربیان نیز این بازی ها را آنالیز کنند و اطلاعات آنان را به بازیکنان انتقال دهند.

وی تصریح کرد: در مجموع نقاط ضعف بیشتر از قوت ها بوده و توانایی والیبال ایران بیش از این است و باید در آنالیزهای بعدی اشکالات را پیدا و برطرف کنیم و از این مسابقات برای آینده کسب تجربه کنیم.

معروف با ابراز قدردانی از مردم و هوادارانی که در این مدت از تیم ملی والیبال حمایت کردند، گفت: از تمامی دست اندرکاران تیم ملی نیز تشکر و قدردانی می کنم. پایانی خوبی برای والیبال ایران در این تورنمنت نبود، اما به اندازه ای حرفه ای شدیم که با روزهای خوب اوج نگیریم و در روزهای بد همه چیز را فراموش کنیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در پایان گفت: ورزش حرفه ای بالا و پایین و افت و خیز دارد، نکته مهم این است که از همه آنان درس برای آینده بگیریم.
تیم ملی والیبال ایران با پذیرش شکست برابر روسیه به کار خود در لیگ جهانی سال 2017 پایان داد. ملی پوشان کشورمان در 9 مسابقه خود سه برد و 6 شکست تجربه کردند.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست