به گزارش رویش نیوز یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب در اصفهان گفت: در این جامعه برخی افراد هستند که نمی‌خواهند معنای دموکراسی، آزادی و انتخابات را بفهمند. 

فضل الله صلواتی پیشکسوت سیاسی اصلاح طلبان در اصفهان در حالی این صحبت را مطرح می کند که با توجه به سبقه سیاسی وی از او انتظار صحبت منصفانه ای بود. به نظر می رسد که صلواتی خاطرات انتخابات 88 و نپذیرفتن نتایج انتخابات از سوی هم کیشانش را از خاطر برده است. در حالی که کاندیدای منتخب اصلاح طلبان قبل از انتخابات خود را پیروز دانست این جریان سیاسی هم به دنباله روی از وی اعلام تقلب کرده و کشور را ماه ها محل آشوب های سیاسی کردند. فضل الله صلواتی در حالی چنین صحبتی را کرده است که انتخابات 96 با ضعف مفرط دولت یازدهم و تخلف های زیادی انجام گرفت اما بلافاصله پس از تایید نتایج از سوی شورای نگهبان کاندیدای مغلوب در انتخابات نتایج را پذیرفت و دست به کثافت کاری هایی شبیه به سال 88 نزد.

اما حال از کسانی که معنای دموکراسی و انتخابات را فقط در پیروزی جناح مطبوعشان می بینند شاهد چنین صحبت هایی هستیم. آن هم در حالی که هنوز این افراد خود را به سران فتنه 88 گره می زنند و هیچ تبری از آن ها نمی جویند.

آقای صلواتی و امثالهم بهتر است در زمان ایراد چنین سخنانی بیشتر به تاریخ سیاسی جمهوری اسلامی و رفتار هم کیشان و هم مسلکان خود نگاه کنند و گزافه گویی را پایان دهند.

نظرات (7)

 1. شیخ 1396/04/14 17:36

  خیلی عجیبه. شما اصلا در حدی نیستید که دکتر صلواتی را بشناسید.الکی تهمت به این استاد بزرگ نزنید.

 2. حق طلب 1396/04/15 09:32

  بیشترین ظلم و گناه توسط هم کیشان شما که زیر لوای اسمی همچون اصولگرایی هر ظلم ، دروغ ، حق خوری و ببخشید هر فسادی را مباه می دانید انجام شده و می شود .

 3. ناشناس 1396/04/15 11:32

  از آنجا که اصلاح طلبان ديکتاتور ُ کارگزاران ديکتاتور و اعتداليون ديکتاتور ُ ديکتاتور بالذات هستند ُ بنابراين خوي لجن ديکتاتوري به اين ها و روزنامه هايشان و سايت هايشان ُ اجازه مي ده که ُ کسي رو که قبول ندارن هو کنند ُ کسي رو که قبول ندارن فحش و ناسزا بدهند ُ کسي رو که قبول ندارن توهين ها کنند ُ کسي رو که قبول ندارن تهمت ها بزنند ُ کسي رو که قبول ندارن تخريب ها بکنند ُ اينها مردم سالاري را دو لپي قورت داده اند و مي دن ُ اينها مردم سالاري را فقط و فقط و فقط وقتي قبول دارن که منتخب خودشان راي بياورد در غير اين صورت با خوي لجن ديکتاتوری مردم سالاري را و مردم را و منتخب شان را ُ له و لورده مي کنن ُ خوي لجن ديکتاتوري به اينها و سايت هايشان وروزنامه هايشان ُ اجازه هر عمل زشتي رو نسبت به ُ کسي که قبولش ندارن ُ مي ده . ُ بايد مردم با محکوم کردن ديکتاتوري اين ديکتاتورهاي اصلاح طلب و کارگزاران و اعتداليون ُ ديکتاتوري را در کشور ريشه کن کنيم در غير اين صورت نظام و مردم آسيب هاي جدي از اين ديکتاتورها خواهد خورد .

 4. واقعا باعث تعجبه که مردم اصفهان چهره واقعی اصلاحطلبان اصفهان را نشناختند سکوت و امضای خیانت امیز اصلاحطلبان اصفهانی در دولت اصلاحات برای برداشت اب از زاینده رود بجای حوزه پر اب تر کارون برای یزد در خدمت قرار گرفتن برای عارف و بیطرف که خشکاندنو تارلج زاینده رود را برای استانشان کلید زدند خیانت و در خدمت قرار گرفتن و دعوت قومیتگراهای خوزستانی و بختیاری که سخنان صریح ضد اصفهان و زاینده رودشان در اینترنت هست به اصفهان برای گرفتن رای قومیتگراها و مهاجرین اصفهان یعنی اصفهان فروشی برای پست و مقام

افزودن نظر

captcha
 • پربیننده‌ترین
 • مطلب دیگری نیست