شبکه پنج ۲۰ سریال در دست تولید دارد
یکشنبه 18 تیر 1396, 08:48

 

مدیر شبکه پنج سیما گفت: وظیفه تائید و تصویب سریال‌ها در شبکه به عهده گروه فیلم و سریال شبکه است، اما وظیفه مرکز امور نمایشی سیما هماهنگی برای عدم هم پوشانی داستان‌ها و نظارت کلی است.

به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، «مجید زین العابدین» مدیر شبکه پنج سیما در حاشیه بازدید از سریال «از یادها رفته» در جمع خبرنگاران به برخی سوالات پاسخ داد.

زین العابدین درباره سریال‌های در حال تولید این شبکه تلویزیونی همچنین افزود: شبکه پنج سیما 20 سریال در دست تولید دارد که دو سریال «در جست‌وجوی آرامش» و «لژیونر» بزودی پخش می‌شوند و «پاهای بیقرار» ماه دیگر کلید می‌خورد.

وی در ادامه افزود:‌ به تازگی تاکیدمان روی سریال‌هایی با قسمت‌های طولانی است چراکه مخاطبان به راحتی با این دست سریال‌ها ارتباط برقرار می‌کنند و  هر سه سریال‌هایی که به آنها اشاره کردم و همچنین اغلب سریال‌هایی که قرار است در شبکه پنج سیما تولید شوند، همگی 40 قسمت به بالا هستند. قصه سریال «از یادها رفته» نیز در تهران قدیم می‌گذرد که گروه نویسندگان بیش از یکسال و نیم مشغول نگارش متن‌های این سریال هستند.

مدیر شبکه پنج سیما در ادامه با توجه به اینکه تولید سریال‌های تاریخی همیشه در شبکه یک سیما صورت می‌گرفت، با اشاره به اینکه ما در این شبکه مرزبندی مشخصی برای تولید سریال‌ها نداریم، گفت: من هم این را قبول دارم که این نوع سریال‌ها اغلب در شبکه یک سیما تولید می‌شوند.

وی درباره نقش مرکز امور نمایشی سیما و تعاملش با شبکه پنج نیز گفت: وظیفه تائید و تصویب سریال‌ها در شبکه به عهده گروه فیلم و سریال شبکه است، اما وظیفه مرکز امور نمایشی سیما هماهنگی برای عدم هم پوشانی داستان‌ها و نظارت کلی است.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.