اذعان به بدعهدی آمریکا توسط روحانی و ظریف مشکلات امروز ایران را حل نمی‌کند
یکشنبه 01 مرداد 1396, 14:48

 

به گزارش رویش نیوز حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با فارس در خصوص مواضع وزیر امور خارجه و رئیس‌جمهور ایران علیه بدعهدی آمریکا اظهار کرد: وزیر امور خارجه ایران هم به درون خودش که مراجعه می‌کند می‌بینند که آمریکا بدعهد، پیمان‌شکن، غیرقابل اعتماد، سلطه‌گر و زورگو است و محمدجواد ظریف خودش هم به خوبی این مسأله را می‌داند.

وی با بیان اینکه مواضع محمدجواد ظریف در جواب این صفت‌های بد آمریکاست، افزود: به طور مثال وزیر امور خارجه ایران اخیراً در یکی از کشورهای خارجی موضع خوبی در این رابطه گرفت اما اگر که همان مواضع انقلابی و درآمد بر دیدگاه امام خمینی(ره) بیان کرده و هم‌چنین آن را تا به حال دنبال می‌کرد؛ قطعاً تا به حال مشکلات تحریم و دیگر مسائل ناشی از آن را در کشور نداشتیم.

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برخی از عقب‌نشینی‌هایی که توسط رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه کشورمان صورت گرفت، باعث تشدید تحریم‌ها و سختی برای ملت ایران شد.

وی تأکید کرد: طرفدار راحتی و گشایش برای ملت ایران هستیم، اگر وزیر امور خارجه و رئیس‌جمهورمان هم طرفدار گشایش، راحتی و زندگی خوب مردم ایران است بایستی به خاطر اقتدار جمهوری اسلامی ایران با آمریکایی‌ها رفتار کنند تا آن‌ها هم از رفتارهایشان عقب‌نشینی داشته باشند.

حاجی دلیگانی ادامه داد: اگر رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه کشورمان در حال حاضر اذعان می‌کنند که آمریکا بد عهد است، مشکلات امروز ایران را حل نمی‌کند.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.