گزارش جشن عید غدیر هیئت انصارالحسین
یکشنبه 19 شهریور 1396, 13:19

 

هیئت انصارالحسین(ع) که یکی از هیئت های سرشناس و انقلابی شهر اصفهان است و در واقع یکی از بازوهای فرهنگی  موسسه فرهنگی شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی است، همیشه سعی در این داشته است که بعنوان هیئت تراز انقلاب شناخته شود و تمام شاخص هایی که از جانب مقام معظم رهبری برای یک هینت تراز انقلابی مطرح می شود را داشته باشد. این هیئت به رسم هر ساله امسال هم جشن بزرگ عید غدیر را در دوشب به یادماندنی برگزار کرد که با حضور پرشور مردم انقلابی شهر اصفهان چهره ی دیگری به خود گرفت.

 

موسسه فرهنگی بهشتی

 

به گزارش رویش نیوز، این جشن پرشکوه در هر دوشب بعد از اقامه نماز مغرب و عشا و قرائت زیارت امین الله و آیاتی چند از قرآن کریم آغاز شد که در شب اول گروه تواشیح بینه و در شب دوم گروه همخوانی مولا در بین مردم حضور پیدا کردند و همخوانی های شورانگیزی را اجرا کردند.

 

موسسه فرهنگی بهشتی

 

سخنران هر دو شب حجت الاسلام سرلک بودند که در رابطه با موضوع هستی شناسی و رابطه جهان هستی، انسان و خداوند متعال صحبت کردند و ارزش واقعی هر انسان را در میزان رابطه ی او با خالق جهان هستی ارزیابی کردند.

 

حجت الاسلام سرلک : خداوند جهان هستی را با محوریت انسان خلق کرد و از وجود خودش به انسان ارزش بخشید، در واقع هرکس که خدا ندارد انسان نیست.

 

موسسه فرهنگی بهشتی

 

حسینیه انصارالحسین(ع) میزبان مداحان انقلابی شهر اصفهان، حاج محمد یزدخواستی در شب اول و سیدرضا نریمانی در شب دوم بود که با مولودی های پرشور و انقلابی شان زینت بخش مجلس شادی اهل بیت شدند.

 

موسسه فرهنگی بهشتی

 

این  مراسم همانند دیگر مراسمات هیئت انصارالحسین(ع) با یاد و نام شهدای ایران اسلامی همچون شهید محسن حججی، شهید حاج احمد کاظمی و دیگر شهیدان این مرز و بوم همراه بود به امید آنکه مورد توجه خاص این شهیدان و اهل بیت (علیهم السلام) قرار بگیرد.

 

کلیه فایل های صوتی و تصویری این دوشب از طریق وبسایت هیئت انصارالحسین(ع) در دسترس است.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.