سفر روحانی به نیویورک کوتاه و فشرده است
چهارشنبه 22 شهریور 1396, 14:52

 

رئیس دفتر رئیس جمهور، گفت: روحانی سفر کوتاه و فشرده‌ای به نیویورک خواهد داشت که برنامه مختلفی از جمله سخنرانی در سازمان ملل خواهد داشت.

 

به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور، گفت: روحانی سفر کوتاه و فشرده‌ای به نیویورک خواهد داشت که برنامه مختلفی از جمله سخنرانی در سازمان ملل خواهد داشت.

وی افزود: موضوع بعدی رئیس جمهور در این سفر دیداری است که با ایرانی‌ها مسلمانان و نخبگان سیاسی و اصحاب رسانه و مطبوعات و در کنار این مصاحبه‌های مختلفی هم خواهند داشت که علاوه بر این در این زمان کوتاه با تعداد قابل توجهی از رؤسای کشورهای مهم دیدار دوجانبه خواهد داشت.

واعظی در خصوص وضعیت استانداران، اظهار داشت: استانداران از جوانان و بانوان در استان‌ها با رعایت اولویت‌بندی حتماً استفاده کنند خوشبختانه وزیر کشور کار بسیار خوبی انجام داده‌اند و برای هر استان و استانداری که اینجا به تصویب می‌رسید حکمی را می‌زدند که یک پیوست داشت و مشخص می‌کرد که استاندار چه فعالیت‌هایی را باید انجام دهد.

رئیس دفتر رئیس جمهور، اظهار داشت: به نظر می‌رسد استانداران ما با یک شرایط جدیدی انشاءالله کار خودشان را آغاز کنند، انتخاب استاندار برای یک استان کار بسیار سختی است. یک استاندار علاوه بر اینکه با مدیران کل همه وزارتخانه‌های مختلف باید هماهنگی داشته باشد با 14 ارگان حکومتی هم باید خودش را مرتب تنظیم کند. 

وی در پایان گفت: ما در انتخاب مسئول خیلی تفاوت جنسیتی قائل نمی‌شویم ولی بالاخره توانایی‌هایی که یک شخص باید داشته باشد هم خیلی مهم است.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.