حکم شهردار اصفهان تا یکشنبه هفته آینده ابلاغ می‌شود
چهارشنبه 22 شهریور 1396, 15:01

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به زمان ابلاغ حکم شهردار اصفهان در هفته آینده گفت: نهایتا تا روز یکشنبه هفته آینده حکم شهردار اصفهان ابلاغ می‌شود.

به گزارش رویش نیوز علیرضا نصر اصفهانی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: قرار نبود روز گذشته حکم شهردار جدید اصفهان ابلاغ شود بلکه قرار بود برای هماهنگی‌های نهایی شهردار به همراه رئیس شورای شهر اصفهان به تهران سفر کرده و در وزارت کشور حضور یابند.

وی افزود: هدف از حضور شهردار و رئیس شورای شهر اصفهان در وزارت کشور، بحث و تبادل نظر پیرامون برنامه‌ها و کارهای آینده شهرداری‌ها و مسائل اداری اصفهان بود که در حال حاضر این کار انجام شده و اقدامات نهایی صورت گرفته است.

نایب رئیس شورای شهر اصفهان تصریح کرد: برخی از این موضوع برداشت غلط داشتند که حکم شهردار باید روز گذشته ابلاغ می‌شده است در صورتی که روز گذشته شهردار اصفهان به همراه رئیس شورای شهر برای انجام مسائل و اقدامات نهایی به تهران سفر کردند.

وی ادامه داد: همچنین گزارشی در خصوص وضعیت شهرداری اصفهان در وزارت کشور انجام و هماهنگی‌های نهایی صورت گرفته است و به‌زودی حکم شهردار اصفهان صادر می‌شود.

نصر اصفهانی با اشاره به زمان ابلاغ حکم شهردار اصفهان بیان کرد: نهایتاً تا روز یکشنبه هفته آینده حکم شهردار اصفهان ابلاغ می‌شود.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.