حضور «بی‌طرف» در کابینه دولت دوازدهم به نفع اصفهان بود
پنجشنبه 23 شهریور 1396, 11:29

 

به گزارش رویش نیوز سمیه محمودی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به کابینه فعلی دولت دوازدهم، اظهار کرد: رأی کابینه روحانی سخت و سنگین بود و همه جلسات پشت سرهم و با قوت برگزار شد و رأی اعتمادها اگر بررسی شوند عاقلانه است.

وی تصمیم مجلس را عاقلانه دانست و افزود: مجلس صرفاً سیاسی نیست و انصافاً بسیار عقلانی عمل کرد.

نماینده مردم دهاقان و شهرضا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بسیاری از مواقع جلسات تا ساعت یک نیمه شب ادامه داشت و برنامه وزرا بررسی و حلاجی شد، روز رأی‌گیری روز آرامی بود و رأی‌گیری انجام شد.

محمودی گفت: 3 فراکسیون ولایت، مستقلین و امید در مجلس فعال بود که بنده عضو فراکسیون مستقلین بودم، مخالف و موافق برای وزیران روز نخست ثبت نام شد و افرادی‌که تمایل به سخنرانی داشتند بر اساس قرعه‌کشی صحبت کردند.

وی با بیان اینکه اگر «بی‌طرف» به عنوان وزیر انتخاب می‌شد به نفع اصفهان بود، اذعان کرد: بی‌ط‌رف دید خوبی نسبت به استان اصفهان داشت و حضور وی به نفع اصفهان بود اما نمایندگان اصفهان در سکوت بودند، زیرا چهارمحال بختیاری و خوزستان با اصفهان رقابت دارند.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: چیت‌چیان یکی از گزینه‌ها بود اما آذربایجانی‌ها هم عقب‌نشینی کردند که دلایل منطقه‌ای داشت و او از خود دفاع نکرد.

محمودی تصریح کرد: در انتخاب کلباسیان سعی بر این بود که فردی اقتصادی باشد و سیاسی نباشد و اینکه چرا یک فرد اصفهانی انتخاب شد شاید به خاطر خصلت اصفهانی‌ها در اقتصاد است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم دولت برنامه‌ها را به خوبی اجرا کند و برای اصفهان هم خیر و برکت داشته باشد.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.