دبیرکل مجمع نیروهای خط امام(ره) ریاست دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات را نپذیرفت.

به گزارش رویش نیوز، حمید قزوینی عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام(ره) در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به این موضوع که هفته گذشته حجت‌الاسلام هادی خامنه‌ای به عنوان رئیس دوره‌ای  شورای هماهنگی جبهه اصلاحات انتخاب شد، اظهار داشت: آقای سید هادی خامنه‌ای کار خود را در این شورا به عنوان رئیس آغاز نکرده و ریاست این شورا را نپذیرفته است.

وی در پاسخ به این سوال که دلیل نپذیرفتن ریاست شورای هماهنگی جبهه اصلاحات از جانب وی چه بوده؟ گفت: من را از پاسخ به این سوال معاف کنید، ولی اساسا ریاست آن از ابتدا پذیرفته نشده بود. 

به گزارش تسنیم، «شورای هماهنگی جبهه اصلاحات» تشکیلاتی است که هماهنگی میان احزاب اصلاح‌طلب را بر عهده دارد و ریاست این شورا هر سه‌ ماه یک‌ بار بر عهده یکی از احزاب است.

احزاب اصلاح‌طلب حاضر در این تشکیلات عبارتند از مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم، انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها، انجمن اسلامی جامعه پزشکی، انجمن اسلامی مهندسان، انجمن اسلامی معلمان، مجمع نیروهای خط امام(ره)، مجمع نمایندگان ادوار، حزب اراده ملت ایران، حزب اسلامی کار، حزب همبستگی، انجمن روزنامه‌نگاران زن، جمعیت زنان مسلمان نواندیش، خانه کارگر، حزب اعتماد ملی، مجمع دانش‌آموختگان ایران اسلامی، مجمع فرهنگیان، سازمان عدالت و آزادی، کارگزاران سازندگی، مردم سالاری و حزب جوانان ایران اسلامی.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست