آیت‌الله خامنه‌ای، نقطه تمرکز اراده تاریخی ایران در مقابله با بیگانگان
یکشنبه 10 دی 1396, 10:34

 

‏به گزارش رویش نیوز، آیت‌الله خامنه‌ای نقطه تمرکز اراده تاریخی ایران در مقابله با بیگانگان است. او نام دیگر امنیت، استقلال و یکپارچگی سرزمینی ایران در پرتلاطم‌ترین دوره تاریخش است. دقیقا به دلیل دشمنی با ایران مستقل است که از بن‌سلمان و نتانیاهو تا کل نظام آمریکا و رسانه‌هایشان اول او را هدف میگیرند.

 مسلما شهروندان حق دارند کارنامه سه دهه حکمرانی رهبر خود را نقد کنند. و رهبری هم همواره از نقد استقبال کرده‌است. اما تمام شواهد نشان میدهد نوک حملات جای دیگری است.

از دیروز تمام صهیونیستهای شناخته‌شده واشنگتن به صف شده‌اند، سعودیها و پادوهایشان هم در اندیشکده‌ها و رسانه‌های غربی راه‌افتاده‌اند، هم‌وطنان ایران‌فروش هم در رسانه‌های فارسی و انگلیسی به آنها پیوسته‌اند. آنها همگی انگشت را روی مسایل دفاعی ایران و متحدانش گذاشته‌اند. ترامپ و تیلرسون هم به این موج پیوسته‌اند و میگویند مردم ایران از حمایت از متحدان منطقه‌ایش خسته شده‌اند.

مساله همان شعار «نه غزه نه لبنان» است این‌بار با صدایی بلندتر چون دیده‌اند صدها میلیارد پول آمریکایی و بریتانیایی و سعودی و قطری و ترکی نتوانست جلوی سلاح‌های قدیمی ایران و سوریه و حزب‌الله بایستد. چون فهمیده‌اند در حزب‌الله و مدافعان حرم و در ایمان امثال محسن حججی‌ که گوش به خامنه‌ای دارند سلاحی نهفته که جلوی آخرین سلاح‌های تکنولوژیک غرب کم نمی‌آورد.

حرف همان است که در سی سال گذشته بوده. آنها سه دهه است فشار می‌آورند تا ایران سلاح‌های دفاعیش را زمین بگذارد تا بعد بتوانند راحت‌تر یا به ذلت و تسلیم بیاندازندش یا به تجزیه و نابودی و کلنگی و سوریه و لیبی و یمن و عراق و افغانستان شدن. و علی خامنه‌ای نام مشترک همه آنانی است که مقابل این پارادایم تسلیم ایستاده‌اند.

این یک دقیقه فیلم بخشی از حضور آخرینم در برنامه پرگار در خرداد نود و شش است و حرفهایی که گفتنشان به پایان رابطه با بی‌بی‌سی منتهی شد.

https://www.instagram.com/p/BdVuVQIBOlo/

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.