ایرادگیرندگان به کشوربه قبل و بعد از انقلاب نگاه کنند
جمعه 22 دی 1396, 17:39

 

به گزارش رویش نیوز به نقل از تسنیم، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اصفهان با بیان اینکه قبل از اغتشاشات نیز بنده احساس می‌کردم که این فتنه شکل می‌گیرد اظهار داشت: دشمن در رسانه‌ها اعلام می‌کند که حقوق نمایندگان 75 میلیون شده یا حوزه‌های علمیه اینقدر پول می‌گیرند، اینها همه دروغ محض است، در این 4 سال حتی یک ریال نیز برای کارهای عمرانی حوزه علمیه اصفهان پولی اختصاص داده نشده است.

وی افزود: مقام معظم رهبری این فتنه را فتنه مثلثی دانستند و گفتند هم غربی‌ها هم عبری‌ها و هم برخی عرب‌ها در این فتنه نقش داشتند، نقشه را غربی‌ها کشیدند و پول آن را نیز اسرائیلی‌ها و عربستانی‌ها دادند.

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه افراد از کشور فرار کرده‌اند و جنبش‌هایی تشکیل داده‌اند تا مردم را فریب دهند، تصریح کرد: عربستان تابع محض آمریکاست، مشاهده کنید ایران و عربستان در این 4 دهه چقدر پیشرفت کرده‌اند، آیا آنها چیزی از خودشان دارند، تمام سلاح‌هایشان آمریکایی است و هر کجا که بگوید به آنجا می‌زنند.

طباطبا‌ئی‌نژاد با بیان اینکه اینها قصد داشتند که کشته‌ها زیاد شود و دستور حمله به پایگاه نظامی را نیز داده بودند، بیان کرد: اینها می‌دانند که مکان‌های نظامی چه در ایران و چه در دنیا خط قرمز است و هیچ کجا ناز نمی‌کشند و آنجا دیگر گلوله است و گلوله کار خودش را می‌کند، اینجاست که باید از نیروهای انتظامی بسیج و تمام نظامیان تشکر کرد که این بصیرت را داشتند و با وجود اینکه زخمی شدند باز هم تحمل کردند، کسی که می‌خواهد با سلاح به پایگاه‌های نظامی حمله کنند مفسد فی‌الارض است.

وی گفت: در جریان اغتشاشات آمریکا می‌خواست این موضوع را به سازمان ملل متحد ببرد و آمریکایی که همیشه حرفش در سازمان ملل خوانده می‌شود این بار کسی گوش به حرفش نداد. روسیه نیز خوب جواب آمریکا را داد و گفت اگر قرار باشد این گونه عمل کنیم جریان وال استریت را نیز باید به سازمان ملل بیاوریم، چند ماه در آمریکا پس از انتخاباتشان تظاهرات بود.

امام جمعه اصفهان با اشاره به اینکه اینها خوب می‌دانند که با این کارها نمی‌توانند به حکومت اسلامی و دینی ایران ضربه بزنند، افزود: خوشحالم که خوشحالی آنها به جایی نمی‌رسد و اینها باید همچنان از ما غضبناک باشند.

 وی با بیان اینکه خداوند غفلت را بسیار مذمت کرده است، تصریح کرد: دنیا و آخرت دو راه جدای از هم و همانند مغرب و مشرق هستند، در حال حاضر در دنیا بسیاری از بزرگان و مسئولان جهان در گمراهی به سر می‌برند.

طباطبایی‌نژاد خاطرنشان کرد: برخی افراد در داخل که به کشورمان ایراد می‌گیرند چرا به فعالیت‌های قبل و بعد از انقلاب نگاه نمی‌کنند، کاری به کارهای معنوی که این انقلاب و اسلام به جهان کردند نداریم فقط به کارهای عمرانی نگاه کنید، همین اصفهان را بررسی کنید، این جاده‌ها، پل‌ها، ساختمان‌ها و کمربندی‌ها غیره آیا اینها بود؟ غفلت که تنها از یاد خدا نیست همیشه نیمه خالی لیوان را دیدن نیز غفلت است.

وی با بیان اینکه جمعیت ایران نسبت به قبل از انقلاب 1.5 برابر شده و 50 میلیون بیشتر شده است، بیان کرد: افراد غافل چشم دارند ولی نمی‌بینند گوش دارند ولی نمی‌شوند به تعبیر قرآن اینها همانند چهارپا و حتی بدتر ازآن هستند، بدون شک افرادی که در کشور خلاف می‌کنند یا نماز نمی‌خوانند یا درست نماز نمی‌خوانند، انسان نمازخوان به مردم آسیب نمی‌زند.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.