یادداشت ارسالی از مخاطبین:
به بهانه تغییرات مکرر برای انتخاب مجری برنامه هفت
چهارشنبه 11 بهمن 1396, 10:53

 

متنی که در ادامه می آید یادداشت ارسالی یکی از مخاطبان رویش نیوز می باشد. رویش نیوز محتوای این یادداشت را تایید یا رد نمیکند:

فاتحه ایی برای پادگان جام جم

ارمیا بی وتن- تاسف آور است،واقعا شرم آور است، بی عرضه گی محض هم نیست، بی کفایتی کامل است...... این مدیریت عقب مانده،فرسوده و بی عرضه.....

آخر اگر عرضه انتخاب یک مجری را ندارید با این همه سابقه کار (البته از بعد بازنشستگی تان)  شما را به خیر و ما را به سلامت.

تمام فکر وذکرتان شده پیدا کردن مجری برای برنامه فخیمه هفت که نطفه اش را کس دیگری کاشته و نمیدانید با طفلش چه کنید.

برنامه هفت شده بحران برای شما که گاه و بی گاه خبر از تغییر مجری اش می دهید و قبل ترش مصاحبه میکنید که انتخاب مجریش یک راز بزرگ است که هر کس آن را فاش کند از تیم آن اخراج میشود. واقعا خداروشکر که دغدغه تان همین شده است.

معلوم است دیگر حصاری به این چنین مستحکمی به دور خود کشیده اید به مانند یک پادگان و خبر از هیچ جا ندارید.

تربیت نیرو و استعداد که اصلا هیچ ، مطالبه گری و شفافیت و..... (که توی سرمان بخورد) همان فوتبال کار خودش را می کند.

لااقل کمی نرده های دور این پادگان های رسانه ای تان را بردارید (از امامان جمعه یاد بگیرید آنها از شما جلوترن) شاید یک نفر از دانشجوها یا فارغ التحصیل های دانشکده خودتان طرحی به خیال خام اش خورده باشد..... آفیشش کنید.

چکیده این همه کارمند و مدیر و ساختمان در بهترین جاهای ایران و بیست و چند شبکه که راه انداخته اید،فقط شده است شبکه یک و سه و نسیمو میگوییدکه پرببیننده ترین شبکه هایتان است (آن هم که فوتبال و خندوانه و دورهمی و اخبار ساعت 14 نیمروزی و 21 شبانگاهی ست)

خداقوت به سروش صحت که از پیش دبستانی تا پسا دکتری برای شما می سازد و سیروس مقدم عزیز که پایتخت اش آخرجهانی میشود.

خداقوت به مهران مدیری ،رامبد جوان، وحید یامین پور،احسان علیخانی ،رضا رشید پور که یک تنه همه کاری دارند برای شما انجام میدهند (فقط کم مانده است....) اگر اخبار را هم بدهید برایتان اجرا می کنند دیگر کار خودتان را تا ته انجام داده اید.( خدا قوت مدیران جوان انقلابی)

به نظرم مدیران این تلویزیون همین ها  هستند. اینها هستند که دارند یک تنه همه کاری انجام میدهند. یک تنه حرف حق می زنند. یک تنه مطالبه گری میکنند. یک تنه مردم را می خندانند. یک تنه مردم را می گریانند و یک تنه ضعف و رخوت شما را می پوشانند(فقط ای کاش روزی برسد که چاقو دسته خودش را ببرد و بگویند آنچه را که باید بگویند...)

از فامیل بازی مدیران، از لابی تبلیغات بازرگانی در برنامه ها ، از جلسات اندیشه ورز مشاوران، از بیخیالی بعضی ها، از......

ولله مدیون خون شهدایید. ثانیه به ثانیه این رسانه به مانند قطره های آب از دریای بیت المال این مملکت دارد می رود و به هیچ جایتان هم برنمی خورد که هدرش ندهید.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.