مدیرکل صدا و سیما اصفهان:
پایان حضور مجریان تهرانی در صدا و سیمای اصفهان
سه شنبه 29 آبان 1397, 15:44

 

بهرام عبدالحسینی امروز(سه شنبه) در نشست خبری خود با رسانه‌ها، اظهار کرد: من عقیده دارم که ما شبکه استانی هستیم و باید چتر شبکه استانی در همه نقاط استان پراکنده باشد. ما می خواستیم فضای صدا و سیما را کمی تغییر دهیم و این تغییرات از بعد از محرم و صفر آغاز شده است. الان کمی فاصله داریم نسبت به نقطه ای که باید بریم. به همین منظور ما دعوت کردیم از صاحب نظران تا از ایده هایشان استفاده کنیم. در سازمان صدا و سیما بر روی همه هنرمندان باز است، در همین مدت هم جلساتی داشته ایم و امیدواریم که اتفاق خوبی بیفتد. ما قصد داریم که تعامل خوبی با مردم داشته باشیم و پلی بین مردم و مسئولین باشیم.
دیرکل صدا و سیما مرکز اصفهان افزود: ما قصد داریم در کارهای نمایشی و مستند برنامه های خوبی داشته باشیم. ما برای سریال و تله فیلم طرح هایی را آماده کده ایم و یک یا دو تله فیلم را قبل از پایان سال کلید خواهیم زد. هدف من هم این است که بتوانیم از ظرفیت استان استفاده کنیم. چه در مجری و چه در بازیگر.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز اصفهان گفت: نیمه دوم سال 95 ستادی برای نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب تشکیل شد. همه مراکز برای برنامه ریزی چهلمین سالگرد پیروزی اننقلاب موظف شدند که برنامه ریزی کنند. در استان هم برنامه ریزی های خوبی شده قبل از حضور بنده و از اوائل امسال پخش این برنامه ها شروع شده است.
وی تشریح کرد: یکی از این کارها مصاحبه با استانداران قبلی اصفهان است و تا کنون 6 استاندار قبلی اصفهان در این برنامه کارنامه شرکت کرده اند و خود استانداران هم از این امر استقبال کرده اند. این برنامه شنبه ها ساعت 21:15 دقیقه پخش می شود

عبدالحسینی پیرامون حاشیه هایی که حمایت مجری برنامه کاشانه از پرسپولیس به دنبال داشت گفت: اگر سپاهان هم به جای پرسپولیس بود، همه ما متعهد بودیم که از این تیم حمایت کنیم و همه ما و رسانه و شبکه‌های سراسری پرسپولیس را به عنوان تیم ملی محسوب می‌کردیم و مجری ما هم به همین نگاه موضوع را مطرح کرد.
وی درباره حضور مجریان تهرانی در برنامه های شبکه اصفهان گفت: همین برنامه کاشانه هم من گفته ام سری بعد باید مجری از خود کاشان باشد و تمام برنامه های ما مجری اصفهانی خواهند داشت و اگر دقت کنید در برنامه هایی که به تازگی آغاز شده است می بینید که برنامه های فعلی با مجری اصفهانی اجرا میشود. به غیر از زنده رود که به آن فرجه ای داده ایم تا در طول زمانی بتواند به شرایطی برسد که در آینده آن هم مجری اصفهانی داشته باشد.

مدیرکل صدا و سیما مرکز اصفهان در مورد کیفیت پائین پخش زنده مسابقات فوتبال عنوان کرد: به لحاظ تصویربرداری و کارگردانی رتبه اول کشور هستیم ولی به لحاظ تصویربرداری زیرساخت‌هایمان در شان و جایگاه استان نیست؛ استان اصفهان تنها یک استودیو تلوزیونی است و به دنبال تلاش هستیم که تغییر این فضا هستیم.

سید محسن طباطبایی  معاون خبر صدا و سیمای استان اصفهان در ادامه اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌های منجسمی برای چهل سالگی انقلاب انجام شده است و برخلاف سال‌های گذشته زودتر آغاز شده است؛ در بحث خبر بیش از 70 مستند خبری تولیدی از پتانسیل‌ها، دست‌آوردها و ... در حال تهیه هستیم.

معاون خبر صدا و سیمای استان اصفهان تاکید کرد: مستندهای خبری در مکان‌های تاریخی، مستند با حضور پیشگامان، مستند خبری با موضوع اسناد تاریخی در اصفهان از جمله کارهایی است که در دستور کار قرار گرفته است؛ 75 دست آوردهای مهم استان را تولید و پخش کردیم که در شبکه‌های سراسری هم پخش شده است.

 

سیدعلی معصومی‌زاده بیان کرد: برنامه‌های فاخر از قبیل مستند و نماهنگ در طبقه الف و ب و همچنین برنامه‌های فاخر درحال تهیه است و در بخش مستند نیز روایت آیت الله مستجابی در 40 قسمت تهیه و پخش خواهد شد که تاکنون 17 قسمت آن پخش شده است.

 

معاون سیما صدا و سیمای استان اصفهان مطرح کرد: 26 قسمت اینفومیشن بلوغ نور در قالب برنامه های 5 دقیقه ای در جدول پخش قرار گرفته است و به روی آنتن می رود.

وی ادامه داد: 13 قسمت روایت پیشگامان انقلاب در حال تصویربرداری و تدوین است که پخش خواهد شد؛ برنامه کارنامه که در مورد استانداران است، درحال پخش است.

معصومی‌زاده عنوان کرد: مستند دیگری در مورد کارها و پیشرفت‌های انقلاب در 40 ساله درحال آماده‌سازی است؛ برنامه‌های هشت بهشت، زنده رود و ... هم به چهلمین سال خواهند پرداخت و شهر آفتابی در مورد کارآفرینان، مجموعه جنگ شهرستان‌ها با همکاری واحدهای شهرستانی تهیه و تولید خواهد شد.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.