مسؤولان تحت فشارهای خارجی نسبت به FATF قرار نگیرند
چهارشنبه 24 بهمن 1397, 13:18

 

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری گفت: یک پیام راهپیمایی 22 بهمن این بود که این مسؤولان انقلابی باشید و انقلابی عمل کنید، در برابر استکبار جهانی مقاومت داشته باشید و تحت‌فشارهای خارجی نسبت به قراردادهایی چون fatf قرار نگیرید.

مسؤولان تحت فشارهای خارجی نسبت به FATF قرار نگیرندبه گزارش رویش نیوز آیت‌الله عبدالمحمود عبداللهی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به حضور پرشکوه مردم غیور و انقلابی اصفهان در راهپیمایی 22 بهمن اظهار کرد: باید شکرگزار پروردگار باشیم که با امداد و عنایت ویژه خود در چنین شرایط زمانی و با توطئه گسترده استکبار جهانی به ملت ما توفیق داد حضور بسیار باشکوه و تماشایی و آگاهانه و توفندهای از خود به نمایش گذاشته و قاطعانه اقتدار و شکوه ملت را در چهلمین سال انقلاب به رخ جهانیان بکشانند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به پیام‌های روشن و مختلف راهپیمایی 22 بهمن گفت: اولاً به استکبار جهانی پاسخ قاطع و دندان‌شکنی بود که بدانید تلاش‌ها و فشارهای سیاسی اقتصادی شما و به‌طورکلی توطئه‌ها و سرمایه‌گذاری‌هایی که در این راه می‌کنید هیچ نقشی در مقاومت جامعه ما نداشته و نخواهد داشت.

وی افزود: ملت ما به رهبری فقیهی بزرگ، نظامی الهی را پایه‌گذاری کرده و به آن مؤمن و معتقدند و قاطعانه و با افتخار نیز پای آن ایستاده‌اند. پیر و جوان، زن و مرد در مصاحبه‌ها و شعارهای دیروز خود نیز تصریح و با زبان‌های مختلف نسبت به آن تأکید داشتند.

عبداللهی ادامه داد: ثانیاً به مسوولان عملاً و زباناً گفتند در خدمت این مردم و وفادار به آن‌ها باشید، برای رونق کسب‌وکار و برخورد با پدیده شوم گرانی، تورم، کاهش ارزش پول ملی و رفع مشکلات معیشتی، جدی باشید و برای دستیابی به این موارد، دستورات مقام معظم رهبری را نسبت به اقتصاد مقاومتی و تکیه بر روی منابع داخلی و به‌کارگیری مدیران جهادی و انقلابی جدی بگیرید.

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: پیام سوم این بود که ای مسؤولان! انقلابی باشید و انقلابی عمل کنید و با تبعیت بی چون و چرا از منویات مقام معظم رهبری، مقاومت در برابر استکبار جهانی داشته باشید و تحت‌فشارهای خارجی نسبت به قراردادهایی چون fatf قرار نگیرید، چنانکه در شعارها آمده بود از ترس مرگ نباید خودکشی کرد.

وی عنوان کرد: دشمن چاره‌ای ندارد و روشن است که با برنامه‌های مختلف و به‌ویژه از طریق ابزارهای نرم و شبکه‌های خارجی تلاش می‌کند باورهای مردم را نسبت به نظام الهی و ارزش‌های آن و شاخصه‌های انقلاب تضعیف نماید.

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری گفت: بنابراین وظیفه مسؤولان است که از تسامح و لاابالی‌گری‌های فرهنگی و ابتذال‌های هنری، اشرافی گری، جلوگیری و زمینه‌های نفوذ فرهنگی را سد نماید

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.