نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به روحیه کاری و خستگی ناپذیری، اخلاق و متانت و توانایی که در وی وجود دارد تحول خوبی در قوه قضائیه ایجاد می شود.

سلیمیاصغر سلیمی در گفت‌وگو با صاحب نیوز، اظهار کرد: از اول انقلاب تا به حال افرادی در منصب قوه قضائیه بوده اند ولی شاخصه ای که آیت الله رئیسی دارد این است که از شروع خدمت در قوه قضائیه بوده است و کلیه مراحل و مناصب را در قوه قضائیه گذرانده است.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در تولیت آستان قدس رضوی هم در مسائل اجرایی اقدامات خیلی خوبی در حوزه عمرانی، زائران و خدمات زوار انجام داده است.

وی افزود: با توجه به روحیه کاری و خستگی ناپذیری، اخلاق و متانت و توانایی که در وی وجود دارد تحول خوبی در قوه قضائیه ایجاد می شود.

سلیمی عنوان کرد: با توجه به اهدافی که مقام معظم رهبری برای ایشان برشمرده و ابلاغ شده است می توانند این اهداف را عملیاتی کنند و با مفاسدی که اکنون وجود دارد بدون هیچ تعارفی برخورد کنند.
اصغر سلیمی گفت: مردم انتظار دارند قوه قضائیه با اخلال گران اقتصادی و کسانی که معیشت مردم را به خطر انداخته اند و از موقعیت و فرصت خود سوء‌استفاده می کنند برخورد شدید و قاطعی داشته باشند.

افزودن نظر

captcha