صدای ترامپ از حلقوم آقای مشاور
یکشنبه 22 اردیبهشت 1398, 12:45

 

  رویش نیوز "صدا"ی ترامپ، "صدا"ی بولتون، خائن، وطن فروش و.... تنها بخشی از توصیفاتی است که روز گذشته درخصوص تیتر و صفحه اول نشریه اصلاح طلب صدا در میان کاربران شبکه های اجتماعی رد و بدل شد. کاربرانی که اتفاقا از یک طیف خاص هم نبودند و اصلاح طلب و اصولگرا را شامل می شدند. البته به تصویر کشیدن عظمتی خیالی برای ارتش آمریکا و نشاندن ناو و هواپیماهای آمریکایی بر روی صفحه اول این نشریه که به قول حسین دهباشی اگر خود آمریکایی ها هم می‌خواستند با کار رسانه ای در مورد جنگ بلوف بزنند و در دل ملت ترس ایجاد کنند، با این ظرافت نمی توانستند، حامیانی هم از جنس تاج‌زاده و رمضان زاده داشت.
صدا دیروز عصر با دستور دادسرای رسانه موقتا توقیف و امروز هم برخی روزنامه ها صفحه اول خودشان را به تحقیر تفکر آن اختصاص دادند.
شاید برای "راعی" اصلاح طلب توقیف بدلیل انتخاب تیتر و عکسی کاملا مخالف امنیت ملی و حمایت امثال تاج‌زاده از آن افتخار هم باشد، اما باید دید شهردار اصفهان تا کی میخواهد به این شرایط ادامه دهد و هر روز یکی از مشاورانش یا کارمندانش حاشیه ای جدید درست کنند.
راعی مشاور رسانه ای نوروزی است و باید دید آیا آقای شهردار نسبت به این اتفاق عکس العملی نشان می دهد یا این بار هم قرار است منافع حزبی و گروهی مانع از اقدام صحیح شود؟
آیا نوروزی هنوز به باج دادن به طیف تندرو اصلاح طلب اصفهان ادامه می دهد؟
 

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.