امام جمعه اصفهان: مناره مصلای اصفهان کاربری تجاری ندارد
سه شنبه 18 تیر 1398, 13:04

 

امام جمعه اصفهان با اشاره به برخی از شایعات مبنی بر تبدیل شدن مناره مصلای اصفهان به کافی‌شاپ گفت: مناره مصلای اصفهان به هیچ‌وجه به کافی‌شاپ تبدیل نمی‌شود و کاربری تجاری برای آن در نظر گرفته نشده است.

امام جمعه اصفهان: مناره مصلای اصفهان کاربری تجاری نداردبه گزارش رویش نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی و فرهنگی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه اصفهان، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد در دیدار جمعی از مجموعه حزب‌الله با بیان اینکه دغدغه‌مندی نسبت به مسائل فرهنگی شهر اصفهان شایسته است، اظهار کرد: توقع از حزب‌الله این است که گستره دید این مجموعه نسبت به همه فسادها حساس باشد و انتظار می‌رفت مثلاً در مورد چهارباغ و برنامه‌هایی که زمینه را برای فساد فراهم کرده بود، نامه‌ای نگاشته می‌شد.

نماینده ولی‌فقیه در استان اصفهان افزود: بنده و سایر مسؤولان در جلسات ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر نسبت به برخی منکرات و فسادهایی در سطح شهر و حاشیه شهر از جمله برخی از باغ تالارها صورت می‌گرفت، تذکر داده و در این باره تصمیم‌گیری شد و دستگاه‌های مسئول اقدام لازم قانونی را انجام داده‌اند.

امام جمعه اصفهان درباره برخی از مسائل پیش آمده در رستوران مجموعه مصلی بیان کرد: این رستوران بر اساس مزایده به فردی واگذار شده است و هزینه ساخت آن بر عهده برنده مزایده است و بدون شک ریالی از بودجه‌های مردمی و دولتی برای این مجموعه هزینه نشده است.

وی ادامه داد: در قرارداد این رستوران آمده است که اگر کاری بر خلاف اسلام انجام شود به صورت یک طرفه می‌توان قرارداد را فسخ کرد، از سوی دیگر مشکلاتی که گزارش شده، توسط ستاد امر به معروف و مسئول اماکن نیروی انتظامی درحال پیگیری و نظارت است.

طباطبایی نژاد با بیان اینکه پروژه مصلی اصفهان تا کنون کمتر از 60 درصد پیشرفت داشته است، عنوان کرد: مصلی دارای 18 پروژه همچون بازارچه و غیره است، همچنین مناره مصلی اصفهان به هیچ وجه به کافی شاپ تبدیل نمی‌شود و کاربری تجاری برای آن در نظر گرفته نشده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان اصفهان با بیان اینکه انقلاب ما برای اسلام بود اما هنوز دولت و مردم به معنای واقعی اسلامی نیستند و ما شاهد فسادهایی هستیم گفت: بنده همواره از انتقادات گروه‌های حزب الهی استقبال کرده‌ام و بدون شک بر اساس امر به معروف و نهی از منکر و با زبان خوش و بر اساس دستورات اسلام نسبت به مشکلات و فسادها تذکر بدهند. 

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین
این سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.