سامانه فعلی آب برای یک میلیون نفر طراحی شده نه 5 میلیون
یکشنبه 23 تیر 1398, 13:09

 

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: سامانه آبی که امروز برای 5 میلیون و 200 هزار نفر آب آشامیدنی تأمین می‌کند در زمان ساخت با ظرفیت یک میلیون و 200 هزار نفر طراحی شده است.

به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، حجت‌السلام سید ناصر موسوی لارگانی بعد از ظهر امروز در شورای اداری استان اصفهان اظهار کرد: نماز جمعه خدمات ارزنده ای را در سطح کشور داشته، ائمه جمعه هر هفته در تریبون نماز جمعه برای مردم روشنگری می‌کنند، خطبه‌های نماز جمعه بسیاری از توطئه‌های دشمنان را که مدت‌ها برای آن برنامه‎ریزی می‌کنند در نطفه خفه کرده که مصداق بارز آن خطبه‌های مقام معظم رهبری در سال 88 بود.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قبل از وقایع سال 88 آمریکایی‌ها از موضع خود در مسأله هسته‌ای عقب نشسته بودند و رئیس جمهور آمریکا همان نظر طرف ایرانی را تکرار می‌کرد، اما بعد از آن که افرادی در داخل فتنه به پا کردند آمریکا به خودش این جرأت را داد تا مسائل مشکی، سپاه قدس و حزب الله لبنان را مطرح کند.

رئیس مجمع نمایندگان مردم استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسأله آب در استان اصفهان اظهار کرد: یکی از فعالیت های مهم انجام شده در حوزه رونق تولید در استان تداوم جریان آب کشاورزی بوده است اما سامانه آبی که امروز برای 5 میلیون و 200 هزار نفر آب آشامیدنی تأمین می‌کند در زمان ساخت با ظرفیت یک میلیون و 200 هزار نفر طراحی شده است.

وی یادآور شد: در اصفهان و اکثر شهرهای مجاور آن قطعی آب داریم اما با این وجود جای تقدیر از تلاش‌های مسؤولان وجود دارد.

لارگانی خاطرنشان کرد: امسال دشمن چه در توان داشته به نوعی تحمیل می‌کند تا جمهوری اسلامی در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا تسلیم شود، در چنین شرایطی وارد کردن فشارهای دیگری در داخل که جز فراری دادن سرمایه گذاران و صنعت‌گران ثمری ندارد در سال رونق تولید جایز نیست.

باید پای کسی که اشتغال ایجاد کند بوسید

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اگر کسی یک شغل ایجاد کرد باید پای او را ببوسیم نه اینکه سنگ در مقابل پای بیندازیم، برخی استعلام‌ها از ادارات چند ماه طول می‌کشد که آیا این رفتار در راستای رونق تولید است؟

رئیس مجمع نمایندگان مردم استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی مدیران کل پاسخ تماس‌های نمایندگان را نمی دهند عنوان کرد: برخی مدیران بعد از شش ماه حتی یک پاسخ «نه» نیز نمی‌دهند، در این جلسه نامی از کسی نمی‌برم اما اگر این روند ادامه داشته باشد نام کسانی را که به عصاره ملت بی‌احترامی می‌کنند خواهم برد.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.