واکنش عضو ستاد روحانی به سخنان عارف
یکشنبه 15 اردیبهشت 1392, 15:26
مسئول روابط عمومی ستاد انتخاباتی حسن روحانی در واکنش به سخنان اخیر محمدرضا عارف که گفته روحانی اصلاح طلب نیست که به نفعش کنار بروم، گفت: روحانی اصلاح طلب نیست، اما از حمایت گروه‌های سیاسی از وی استقبال می کنیم، ضمن اینکه توصیه می کنیم آقایان در رقابت های انتخاباتی اخلاق و قانون را رعایت کنند.
به گزارش رویش نیوز، بابک دربیکی در گفتگو با مهر، در خصوص سخنان عارف درباره این که روحانی را اصلاح طلب نمی داند که به نفع وی کنار بکشد، اظهار کرد: ضمن احترام به آقای عارف، به خاطر ندارم که آقای روحانی تا کنون خود را اصلاح طلب معرفی کرده باشد. این که کسی بتواند نظر مثبت اصلاح طلبان را به خود جلب کند یک موضوع است و این که كسي خود را اصلاح طلب معرفی کند موضوعي دیگر.
 
وی در عین حال تاکید کرد: از نظر ما، موضوع انتخابات آتی، خطرات خارجی و مشکلات داخلی آنقدر مهم هستند که به دنبال تقسیم بندی های اینچنینی و دسته بندی افراد بر اساس وابستگی های جناحی نباشیم.
 
مسئول روابط عمومی ستاد حسن روحانی افزود: برای ما در انتخابات آتی، کارآمدی بیش از هر عنصر دیگری اهمیت دارد. از همین رو هر رقابت و یا همگرایی و همسویی را بر اساس همین نکته محوری ارزیابی می کنیم.
 
وی ادامه داد: از نگاه مردم‌سالاری مورد نظر ما، همه کسانی که در چارچوب قانون و قواعد مردمسالار آن حرکت می کنند، در صورت کارآمدی، فارغ از تعلقات جناحی، باید در دولت آتی حضور داشته باشند.
 
دربیکی تصریح کرد: در این نگاه، در صورت رعایت پیش شرط حداقلی، هیچ نیروی سیاسی ای قابل حذف نیست. از همین رو، حمایت هر نیروی سیاسی از دکتر روحانی، در این چارچوب را خوش آمد می گوییم و در عین حال، رقابت با هر نیروی سیاسی با رعایت قانون، قواعد بازی و اخلاق، را در جهت بالندگی جامعه و رشد و توسعه سیاسی، به فال نیک می گیریم.
 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.