ابهام در مرگ دانشجوی همدانی
دوشنبه 22 مهر 1392, 14:27

 

 دانشگاه علوم پزشکی همدان با رد اخبار مبنی بر قتل یکی از دانشجویان دختر دانشکده پرستاری و مامایی در خوابگاه دانشگاه علوم پزشکی همدان، گفت: گزارش پزشکی قانونی نشان داد هیچگونه ضرب و شتم و اثری دال بر اینکه مرگ این دانشجو قتل بوده باشد وجود ندارد.
به گزارش رویش نیوز به نقل از شبکه خبر، مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان درباره علت مرگ یکی از دانشجویان این دانشگاه گفت:  در جلسه‌ ای که با حضور معاون وزیر بهداشت و مدیر کل پزشکی قانونی و رییس دانشگاه برگزارشد ، فرضیه قتل این دانشجو به طور کامل رد شد.

وی تاکید کرد: پس از انجام کالبد شکافی و معاینات پزشکی قانونی نه تنها هیچ اثری از ضرب و شتم بر روی دانشجوی متوفی به دست نیامده است، بلکه مسئله ضربه مغزی این دانشجو نیز رد شد.
وی درباره خبر منتشر شده مبنی بر قتل این دانشجو در برخی رسانه‌ها، اضافه کرد: زمانی که خبر قتل دانشجوی این دانشگاه برخروجی برخی از رسانه‌ها منتشر شد، هنوز جسد دانشجو به پزشکی قانونی تحویل داده نشده بود.

بر اساس گفته‌های مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان، مرگ این این دانشجو در خوابگاه بر اثر خفگی بوده است.

جسد سحر، دانشجوی 20 ساله دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی همدان، جمعه صبح توسط همخوابگاهی‌هایش مشاهده شد. همخوابگاهی‌های این دانشجو بلافاصله بعد از مواجه شدن با صحنه حلقه‌آویز شدن این دانشجو، موضوع را به ناظم و نگهبان این خوابگاه اطلاع دادند اما پس از پایین آوردن جسد متوجه گذشت زمان قابل توجهی از زمان فوت وی شدند.
بررسی‌های اولیه ماموران حکایت از این داشت که هیچ‌گونه شواهدی از آثار ضرب و جرح در بدن، لباس، مو یا ریخت و پاش در وسایل اتاق این دانشجوی بیست ساله نبود و گزارشی از شنیده شدن سر و صدا نیز اعلام نشده. طبق اعلام دوستان این دانشجو، متوفی تا ساعت 12 شب جمعه با همخوابگاهی‌های خود بیدار بود و آنها از زمان دقیق بروز این حادثه بی‌اطلاع بودند.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.